TEKSTESHQIP

Xhavit Avdyli
Gabim I Ri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gabim I Ri" kënduar nga Xhavit Avdyli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Asgjë nuk iu la rastit, prandaj materiali muzikor vjen i finalizuar tek artdhashësit i ilustruar shumë bukur edhe me videoklip, produksioni i të cilit u përgatit nën drejtimin e BUG Production. Videoklipi u publikua më 18 Mars 2022. Për këngën ka punuar kompozitori vetë artisti, tekstin e mori përsipër Ghulo, ndërsa orkestrues i këngës është Jeton Ismaili.