TEKSTESHQIP

Xhela Abazi
Dashnia
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashnia" kënduar nga Xhela Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autorë të tekstit janë Fadil Topalli & Bini Diez, ndërsa orkestrimi dhe produksioni audio u krijua nga Bini Diez.