TEKSTESHQIP

Xhemile Veselaj
Për Ty
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Për Ty" kënduar nga Xhemile Veselaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Videoteka e hiteve zgjerohet, sepse produkti muzikor është bërë i disponueshëm para një audience më të gjerë i plotësuar nga ana vizuale me klip muzikor, i cili është krijuar nga MProduction. Ky videoklip u publikua më 17 Shtator 2021. Kompozimi dhe teksti u realizua nga Arsim Bunjaku, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Ardian Kastrati.