TEKSTESHQIP

Xhemile Veselaj
A Je Gjall Apo Ke Vdek?
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Je Gjall Apo Ke Vdek?" kënduar nga Xhemile Veselaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor është prezantuar para audiencës i plotësuar në sferën vizuale me anë të një videoklipi, video produksionin e të cilit e krijoi A Films. Videoklipi u publikua më 17 Qershor 2023. Këngës i janë përshtatur vargjet nga Ghulo, ndërsa producenti audio është Nurteel.