TEKSTESHQIP

Xhero
A E Din
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A E Din" kënduar nga Xhero.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Formula "hit + klip = sukses" u zbatua dhe projekti u lansua para publikut i përpunuar në spektrin vizual me një klip muzikor, i cili u publikua më 20 Maj 2016. Për muzikën e këngës ka punuar kompozitori Stine, teksti u krijua nga vetë këngëtari, ndërsa arranzhimi u krijua nga Big Bang (Arbër Gjikolli).
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200