Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhon Jesku - Një Tjetër Jetë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Vetem ti,ti e di si jam
Ti ke pare nje te marre qe qan
Nje rebel qe dorezon cdo arme
Ti me njeh mua cdo te fshehte
E pa ty sonte ky qytet
Ngjan i huaj,jete pa jete
Se di,jo jo se di ku ti nisa ti gris te gjithe zarfet e vetmise

Ne nje tjeter jete,ne nje tjeter kohe
Isha perendi,me ty isha une zot
Dhe nje tjeter bote e jetoj une tani
E se di kush jam,nese nuk je dhe ti
Nese nuk je dhe ti

Vetem ti di cdo frike me mposht
Vetem ti mundesh te frymezosh
Nje artist ne gjithe sallen bosh
Se di jo jo se di,ku ti nisa ti gris te gjithe zarfet e vetmise.

Ne nje tjeter jete,ne nje tjeter kohe
Isha perendi,me ty isha une zot
Dhe nje tjeter bote e jetoj une tani
E se di kush jam,nese nuk je dhe ti
Nese nuk je dhe ti
Xhon Jesku
Publikimi: 01/03/2021
Festivali: Kënga Magjike 2021
Muzika: Endrit Shani
Teksti: Florian Zyka


Xhon Jesku - Një Tjetër Jetë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Tjetër Jetë".
3. Video është e këngës "Një Tjetër Jetë", por nuk këndohet nga Xhon Jesku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhon Jesku:


Komente 0