Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhuli Pjetraj - Digju Me Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me mijëra vjet më parë kur s’kishte fjalë
Jetohej, dashurohej si në përrallë
E dimë ne që të dy se sa e rrallë
Është ajo ndjenjë ku s’thuhet asnjë fjalë

Jo nuk ka, jo nuk ka
Dashuri si kjo e jona nuk kam parë

Eja me mua
Digju me mua
Eja më duaj, eja më duaj
Digju me mua
Ti eja më duaj
Dhe pse mund të vuajmë
Digju me mua, digji me mua
Buzët e tua

Jo nuk ka, jo nuk ka
Është çdo ditë për ne të dy
si dit’ e parë
Ndaj më mbaj fort në krahë
Dashuri si kjo e jona nuk kam parë

Eja me mua
Digju me mua
Eja më duaj, eja më duaj
Digju me mua
Ti eja më duaj
Dhe pse mund të vuajmë
Digju me mua, digji me mua
Buzët e tua
Xhuli Pjetraj
Publikimi: 01/09/2022
Festivali: Kënga Magjike 2022
Muzika: Enis Mullaj
Teksti: Eriona Rushiti
Orkestrimi: Enis Mullaj
Mix&Master: Enis Mullaj


Xhuli Pjetraj - Digju Me Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digju Me Mua".
3. Video është e këngës "Digju Me Mua", por nuk këndohet nga Xhuli Pjetraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhuli Pjetraj:


Komente 0