Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylber Osmani - Du Me Shpirt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Du Me Shpirt".
3. Video është e këngës "Du Me Shpirt", por nuk këndohet nga Ylber Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylber Osmani - Du Me Shpirt  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Muzika & Teksti:

Fatmir Muja

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Këngë e albumit:

"Kuku"

Komente

Asnjë Koment

11/04/2017

2017-04-11T17:02:56+00:00Ty të vjen çudi që unë prapë po qaj
Që s’po mundem lotët pranë teje t’i mbajë
Habitesh që zemra ende brenda t’mban
Dhe prap po ke zemer me m’thanë, pse po qanë?

E gjykon një zemër që t’ka dashur shumë
Po ti mbetesh ti e unë mbetem unë

Ref.
Jo, nuk jetoj
Nuk jetoj për gjanat
që blihen me pare
Nese ste du me shpirt,nuk te dua fare
ose tdu me shpirt ose nuk tdu fare

Si atëherë, as tash dashni ti nuk ndjen
Kush nuk don me zemër, ndarja nuk i dhem’
Habitesh që zemra ende brenda t’mban
Dhe prap po ke zemer me m’thanë, pse po qanë?

Ref.
Jo, nuk jetoj
Nuk jetoj për gjanat
që blihen me pare
Nese ste du me shpirt,nuk te dua fare
Ose tdu me shpirt,ose nuk du fare


Ky tekst u dërgua nga Studio Xepuschi
Më Shumë Këngë Nga Ylber Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet