TEKSTESHQIP

Ylber Osmani
7 Dite
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "7 Dite" kënduar nga Ylber Osmani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, ky projekt është lansuar tek fansat i ilustruar nga ana vizuale edhe me videoklip, produksioni i të cilit u punua nga Time Pictures. Ky videoklip u publikua më 9 Korrik 2023. Kompozitori i këngës dhe arranzhues i muzikës rezulton të jetë Nurteel, teksa për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin Ismajl Malaj & Nurteel.