Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka - Magji E Dashurise

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Magji E Dashurise".
3. Video është e këngës "Magji E Dashurise", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylli Baka - Magji E Dashurise  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  77

Këngë e albumit:

"Kenga Mjalt I Dashurise"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 11

Komente

1 🔥

10/06/2014

2014-06-10T16:35:54+00:00Magjinë që ka Dashuria
Jo më parë se kisha ditur
Je vërtet ti mrekullia
Që gjithë jetën kisha pritur

Magji qënka dashuria
Jo më parë se kisha ditur
Je vërtet ti mrekullia
Që gjithë jetën kisha pritur

(x2)
Ti je ylli i bukurisë
Zemër tjeter ska si ti
Madhështinë e dashurisë
E mesova veç tani

(x2)
Une pa te ty I mbytur jam
Si ne det e si në lum
Por tani qe ty te kam
Cti kerkoj Zotit me shumë

(x2)
Ti je ylli i bukurisë
Zemër tjeter ska si ti
Madhështinë e dashurisë
E mesova veç tani

(x2)
Dashuria e vërtetë
E ka ndritur shpirtin tim
Vetem se rron ti ne jetë
Jeta ime ka kuptim
Jeta ime ka kuptim.

(x4)
Ti je ylli i bukurisë
Zemër tjeter ska si ti
Madhështinë e dashurisë
E mesova veç tani


Ky tekst u dërgua nga  ALDOooo
Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet