Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylli Baka - Me Lini Te Fluturoj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Lini Te Fluturoj".
3. Video është e këngës "Me Lini Te Fluturoj", por nuk këndohet nga Ylli Baka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylli Baka - Me Lini Te Fluturoj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  9

Muzika:

Valter Beqo

Teksti:

Jorgo Papingji

Komente

Asnjë Koment

14/04/2020

2020-04-14T19:03:59+00:00Kam ca ditë që s'ta dëgjoj
Zërin tënd të ëmbël shumë
Nuk e di si do duroj
Aman si do ver kjo punë
x2

Në do të ma dëgjoshë zënë
Më shpjer atje ku kam qënë
Mbyllur brënda nuk duroj
Më lini të fluturoj
x2

Ç'të të them moj e uruar
Të gjithë njerzit janë larguar
Mbetën djemtë pa martuar
Gjyshër e nipër pa takuar
x2

Në do të ma dëgjoshë zënë
Më shpjer atje ku kam qënë
Mbyllur brënda nuk duroj
Më lini të fluturoj
x2

Moj thëllënzë e prillit
Dil e bëj një zë bilbili
Dil e këndoni bashkë
Së ju presin njerzit jashtë
x2

Në do të ma degjoshë zënë
Më shpjer atje ku kam qënë
Mbyllur brënda buk duroj
Më lini të fluturoj
x2


Ky tekst u dërgua nga Tea Hoxha   Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Ylli Baka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet