Yll Limani

Njihuni Me Familjen E Yll Limanit

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[11-04-2016]
Këngëtari Yll Limani arriti të inkuadrohet shumë shpejt në botën e muzikës, falë paraqitjes se tij dhe suksesit në edicionin e parë të reality talent show "The Voice of Albania" në nëntor të 2011-tës.
Ai gjithashtu njihet si djali i kitaristit të njohur nga grupi ‘Minatori’, Mufail Limanit.

Ylli, e ka një motër më të madhe se ai e cila quhet Hana, dhe vëllanë Artin i cili është më i vogël se ai. Bazuar në fotografitë e postuara, shihet se ata janë një familje e shëndoshë dhe e lumtur. Ylli gjithashtu poston shpesh foto me hallën e tij të cilën tregon se sa shumë e do.
 (Express)

Njihuni Me Familjen E Yll Limanit


Komente 1