Yll Limani

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Single” Nga Yll Limani Ft. Gent Fatali

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[24-01-2015]
Ylli Limani & reperi Genti i njohur ndryshe edhe si Fatal kanë publikuar videoklipin e tyre më të ri "Single".

Kënga është e zhanrit hip hop & rnb, e ndërsa është punuar & inçizuar në stduion e Athentic. Producenti i këngës është Mixey.

Ylli Limani tash e një kohë është nën menaxhimin e studios Onima.

Videoklipi i kësaj kënge është realizuar nga Produksioni i njohur nga Prishtina, Imagine.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Single” Nga Yll Limani Ft. Gent Fatali

  Ylli Limani - Single (Feat.Gent Fatali) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0