Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi - Jetoj Që Të Vdes Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Të largohemi nga kjo botë pa u ndjerë,
të munduar prej jetës, të lodhur,
me pak trishtim, nga ndjenja për njëri- tjetrin
ende të pangopur.

Të betohemi se do jemi bashkë
në natën e errët dhe pa dritë
ku s’do të flasim, s’do të ndjejmë
gjithësinë që të ngjall vetëm frikë.

Ref:
Dua të jetoj që të vdes me ty,
dua të jetoj që të vdes me ty.

Dua të jetoj që të vdes me ty
e mbështjellë me dashurinë tënde,
të vështrohemi gjersa të fiket drita
dhe njeri-tjetrin të kemi në mëndje.
Yllka Kuqi
Publikimi: 01/12/2013
Teksti: Irma Kurti


Yllka Kuqi - Jetoj Që Të Vdes Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jetoj Që Të Vdes Me Ty".
3. Video është e këngës "Jetoj Që Të Vdes Me Ty", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:


Komente 0