TEKSTESHQIP

Yllka Kuqi & Ylli Demaj
Dashurova Syte E Bukur
Lyrics

dashurova syt e bukur
syt e djallezise
me harrove me shkatrrove moj
ma more rininë
2x

Ti vetem qaje
s'pranoje te qeshje
dhe thirrsje si e marr moj
hajde hajde
2x

ne vjetore jam ulur
e po pia veten
veq per ty po mendoja moj
ah si ta kaloja jeten
2x

Ti vetem qaje
s'pranoje te qeshje
dhe thirrsje si e marr moj
hajde hajde
2x