Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young J - Nuk Jam Ai (Feat. G-UP & Lazy)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  4

REF:Young J:
Nuk e di sa shum gabon se ty zemra shum te don jo ty ai ste vlerson dashurin sdi me ta dhon du nje puthje me ta fal du ti them un 2-3 fjal qe si un ska tjeter djal.
G-Up:
Teksa jam duke leviz rrugeve t’qytetit Young J volum automjetit un t’pash ty nisa me tab o me sy cunat zakon e kan t’zbresin femra sit y t’pershendesin nese ske kot t’presin nese po boten t’shetisim ti dukesh ndryshe syckat si dallendyshe
Young J:
Vetem engjejt dhe yjet mund t’ndricojn sikur ti
G-Up:
Medyshje sdo kesh nese krah meje do jesh
Young J:
Un sjam ai
G-UP:
Mu m’qujn G-Up sweetyyy.
REF:Young J:
Nuk e di sa shum gabon se ty zemra shum te don jo ty ai ste vlerson dashurin sdi me ta dhon du nje puthje me ta fal du ti them un 2-3 fjal qe si un ska tjeter djal.
Young J:
Babee zemra me dhemb kur me tjetrin je kur ai tjetri esht vec gay se ai tjetri sdi te te ndieje dhe ai tjetri sdi ca do ti sdi me t’perqafu sdi me t’puth sdi me t’dashurusdi sdi sdi sdi me t’fal ato moment qe un do te coja shum high prit ndalo nje secondmos mu shit si e rond se nuk jam vagabond po du vec nje second me ta thon sit e ta thom? Ky cuni boten ste premton por caste qe sdo I harrosh deri von jo… ti nuk po do por kur te jet von ateher mos me kerko ne enderr do me shofesh do m’therrasesh emrin por nuk do me kesh sepse tjetra t’ka zon vendin.
REF:Young J:
Nuk e di sa shum gabon se ty zemra shum te don jo ty ai ste vlerson dashurin sdi me ta dhon du nje puthje me ta fal du ti them un 2-3 fjal qe si un ska tjeter djal.
Lazy:
Kurr sdo gjesh me mir se un kush tjeter ste don me shum ti se kupton se ca I bone vetes sot doli dita e vertetes neser per ty do jet dit e re nje mungese ti ske me e von re shpresoj te harrosh tit e shkumen se un po e lej mrapa te kalumen thjesht du me thon se ted hash cdo gjo ti ket gjo sduheshe me m’bo ndarja jon ndodhi pa kuptim e di se llafet mrapa do vin me than se me te tkan pa n’makin edhe dit e nat po rrin un sjam ai se te don per interest e desha shum moj princesh.
REF:Young J:
Nuk e di sa shum gabon se ty zemra shum te don jo ty ai ste vlerson dashurin sdi me ta dhon du nje puthje me ta fal du ti them un 2-3 fjal qe si un ska tjeter djal


Ky tekst u dërgua nga  devilJoniad Banushi
Featuring: G-UP & Lazy
Publikimi: 14/11/2010


Young J - Nuk Jam Ai
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Jam Ai".
3. Video është e këngës "Nuk Jam Ai", por nuk këndohet nga Young J.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joniad Banushi:


Komente 0