Young Zerka

Young Zerka I Dashuruar Në...

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[15-08-2015]
Këngëtari Young Zerka u bë i njohur falë bashkpunimeve të tij fillimsiht me këngëtaren Dhurata Dora e më pas me emrat e tjerë, derisa erdhi momenti që këtë vit publikoi edhe projektin e tij të parë solo.

Ai është i njohur për stilin e tij të të kënduarit, pas preferon më shumë zhanrin regge.

E dimë të gjithë se ai për një kohë mjaft të gjatë ka jetuar jasht shtetit por që asnjëherë nuk ka reshtur së dashuruari vendin e tij Shqipërinë.

Ai me prejardhje është nga Korça dhe i pëlqen shumë Shqipëria. Së fundmi ai ka publikuar një foto në rrjetin e tij social në Instagram ku shihet në majën e disa alpeve shqiptare dhe mesa duket ndihet i dashuruar me to. (B.A/Teksteshqip.Com)

Young Zerka I Dashuruar Në...


Komente 0