Young Zerka

Young Zherka E Ronela Hajati Në Lidhje?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[24-08-2015]
Megjithëse e kanë mohuar vazhdimisht se nuk janë në lidhje, miqt e tyre për Shqiptarja.com kanë konfirmuar se ata tashmë janë në lidhje që një kohë.

Është fjala për Yourng Zherkën dhe Ronela Hajatin, të cilët raportohet se kanë filluar një romancë të re dhe aktualisht gjenden së bashku për pushime.

Madje, Zherka ka braktisur të dashurën me të cilën kishte ndarë gjashtë vite të jetës për nisur një jetë të re në krah të këngëtares shqiptare.

Megjithatë ende nuk ka ndonjë reagim nga ana e çiftit të ri, e cila na bën që pohimet e miqve të tyre të jenë të vërteta.
 (-)

Young Zherka E Ronela Hajati Në Lidhje?


Komente 2