Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young Zerka & Majk - Ku Je Bre Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Mu m‘sillet naper dhom ty t‘sillet naper mene mu ma then rakin ty ta then zemren un e kom bi**h ti menon me ba femen un e shoh gjdo nat ti e sheh veq kur del t‘Premten Uu
I nalum Telefonat edhee huqeeem ty tka rrejt qee asht n‘tKuqen ee thirri Zemer edhe pse asht Bushter Raki jem e goja saj
...
...


Ky tekst u dërgua nga albion_se



Young Zerka & Majk
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/03/2023
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 20
Teksti: Young Zerka & Majk
Orkestrimi: Alandy
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Alandy
Recordings: Alandy & Bigdealrec
Synth: Ilir Tironsi



Young Zerka & Majk - Ku Je Bre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Bre".
3. Video është e këngës "Ku Je Bre", por nuk këndohet nga Young Zerka & Majk.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Young Zerka:


Komente 0