TEKSTESHQIP

Young Zerka & Majk
Ku Je Bre
Lyrics

Mu m‘sillet naper dhom ty t‘sillet naper mene mu ma then rakin ty ta then zemren un e kom bi**h ti menon me ba femen un e shoh gjdo nat ti e sheh veq kur del t‘Premten Uu
I nalum Telefonat edhee huqeeem ty tka rrejt qee asht n‘tKuqen ee thirri Zemer edhe pse asht Bushter Raki jem e goja saj
...
...

DËRGOI:
INFO
Nuk mund të nënvlerësohej një aspekt kaq i veçantë, ndaj, krijimi muzikor u bë i disponueshëm tek shikuesit shumë bukur edhe me videoklip muzikor, për të cilin u përkujdes MAX Production. Videoklipi u publikua me datë 26 Mars 2023. Kënga është një krijim me tekst nga vetë artisti, ndërsa orkestrimin dhe produksionin në studio e shkroi Alandy.