Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari: Me Plis Për Paris

Nuk ka akoma asnjë votë

[11-10-2015]
Edhe këngëtarja Zaimina Vasjari, është gëzuar për kombëtaren shqiptare, dhe kualifikimin e saj për në Francë 2016, shkruan Indeksonline.

“Me plis për Paris”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotos.

Ndeshja me Armeninë, bëri që Shqipëria të kualifikohet për në Francë 2016.
 (Indeksonline)Komente 1