Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Provokon Ne Të Bardha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[02-01-2016]
Këngëtarja nga Shqipëria Zaimina Vasjari ka qenë mjaft e angazhuar për fundvit. Ajo ka qenë e ftuar nga shumë organizatorë të koncerteve por edhe e pranishme në programe të ndryshme festive.

Së fundmi ajo ka postuar në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet me një fustan të shkurtër dhe të bardhë të hapur mjaft shumë tek pjesa e gjoksit.

Zaimina dukej shumë seksi & provokuese!
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0