Më mbaj mend (për 1 muaj)

“Mirëmëngjesi” I Nxehtë I Zaiminës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
[17-04-2016]
Zaimina Vasjari pa dyshim se është këngëtarja ndoshta më seksi shqiptare në treg. Këngëtaret femra kujdesen që të duken mirë në koncerte, në daljet e tyre publike.

Por, Zaimina duket mirë edhe krejt në mëngjes, shkruan Zaimina. E veshur në xhinse dhe bluzë të bardhë, ajo shfaqet tejet provokative dhe joshëse.

“Mirëmëngjesi”, është shkrimi që ajo ka postuar.
 (Telegrafi)Komente 0