Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaimina Vasjari - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Ti me the dikur
se pa mua ti se ke te lehte
enderr iluzion.dhe mendova asgje s'shkon fola me vetmine
sa harrova qe jeta vazhdon
por i hapa syte dhe e pash se ti s'egjikston

Ref:
ja ku jam pa ty tani
ja ku jam se se une dua
ja ku jam tani kujtoj
dhe pa ty di te jetoj
2x

m'veti nje vizion
me kete dashuri une kam mesuar
kam se ta kujtoj
prej asaj nuk perfitoj

lotet qe dikur
ti mi more kur si meritoje
di tani kerkoje te me thesh atje ku s,shkon

Ref:
ja ku jam pa ty tani
ja ku jam se se une dua
ja ku jam tani kujtoj


Ky tekst u dërgua nga DoruntinaZaimina Vasjari
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Gjergj Jorgaqi
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gramoz Kozeli


Zaimina Vasjari - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:


Komente 1