Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zaimina Vasjari & Blero - Vec Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vec Ti".
3. Video është e këngës "Vec Ti", por nuk këndohet nga Zaimina Vasjari & Blero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Zaimina Vasjari & Blero - Vec Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38

Këngë e albumit:

"Mega Hitet Verore"

Këngë e albumit:

"Veç Ti"

Këngë e albumit:

"20 Hite 2010"

Këngë e albumit:

"Vjeshte Dimer"

Këngë e albumit:

"Tara"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 9

Komente

3 🔥

Më Shumë Nga

Blero

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00

Zajminna:
Për ty unë do të bëj
Gjithqka që ti kërkon .
Për ty unë do të jem
Krahu sa herë që don .
Eshtë pak të them
Të dua s`mjafton as kjo
Ti je ëngjëlli im
Je ylli që ndriçonn !
Mos gabo të shkosh
Mos gabo se do t`më lëndosh .
Ja ku jam zemër të kam
Për ty fal frymën që unë marr .
Mos gabo të shkosh
Mos gabo se do t`më lëndosh .
Ja ku jam zemër të kam
Per ty fal frymën që unë marr .

Reff: 2x
Ti më more mua
më le pa frymë .
Ti më bën mua
të vdes për ty .
Ti më bën mua
t`jetoj për ty .
Jeta ime je Veç tii!

Bleero:
Të thash të dua
Them prap se ti je ajo .
Gjithqka që kam kërkuar
n'jetë ti e kompletonn .
Nuk mundem ta imagjinoj
Veten pa ty..!
Ti je vet lumturia
ti je EngjuLLii im !
Mos gabo të shkosh
Mos gabo se do t`më lëndosh .
Ja ku jam zemër të t`kam
Për ty fal frymën që unë marr .
Mos gabo të shkosh
Mos gabo se do t`më lëndosh .
Ja ku jam zemër të t`kam
Për ty fal frymën që unë marr .

Reff: 2x
Ti më more mua
më le pa frymë .
Ti më bën mua
të vdes për ty .
Ti më bën mua
t`jetoj për ty .
Jeta ime je Veç tii!

Intro:
Na`na`na`na..
Na`na`na`na..
Na`na`na`na..
Na`na`na`na..
Na`na`na`na`na..
Na`na`na`na`na..
Na`na`na`na..
Na`na`na`na`na`na`na..

Zajminna: 2x
Ti më more mua
më le pa frymë .
Ti më bën mua
të vdes për ty .
Ti më bën mua
t`jetoj për ty .
Jeta ime je Veç tii!

Bleero: 2x
Ti më more mua
më le pa frymë .
Ti më bën mua
të vdes për ty .
Ti më bën mua
t`jetoj për ty .
Jeta ime je Veç tii!


Ky tekst u dërgua nga Ado Selmanaj   Linn`a
Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet