Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video Top 200

Zaimina Vasjari - I Kom  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  219

Komente

7 🔥

31/05/2013

2013-05-31T18:00:46+00:00

Muzika:

Stine

Teksti:

Zaimina Vasjari

Video Produksioni:

MAX Production

Këngë e albumit:

"20 Hite Albatrade Plus"

Këngë e albumit:

"Hite Vere"

Këngë e albumit:

"Top Hite Albatrade"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013




Me duket si enderr
Per ty dhe veten kam ndryshu
E di me do
Por sa un ti kurr jo
E di sme do
Spo du me dit spo du me kon me ty
Tani vrapo
Se ke veshtir ti shpinen me ma kthy
Se gabimet qe kam bo un kam me permirsu
Erdhi koha me ta kthy ty ca ke meritu
ONE for money
TWO for bitches
THREE FOUR FIVE for everytime you ever hit me
Po e provoj
Rolet po ndrroj
Te jesh dhe ti ne vendin tim se sa te dhem meso
Falje kerko po ska jo
Nese ke deshir te fundit fol me shpejt skam koh
Ref.
I kom I kom
I kom I kom I kom
I kom I kom I kom I kom I kom I kom I kom (2 here)
Per ty tgjitha
Plumat Plumat

E ke senin e vogel
Ti shum femra me rrjeshtu
Boll mo kupto
Nga ato asnje ste do
Jam un ajo
Ti se kupton emer me mu ke bo
Tani degjo
Ca esht e imja sesht e jotja me
Buza jote marjuan dikur ka qen per mu
Mka cu high n'jet skam pas un kurr me tzevendsu
FUCK your kisses
KEEP their asses
STOP beggin now I know you have a million faces
Po e provoj
Rolet po ndrroj
Te jesh dhe ti ne vendin tim se sa te dhem meso
Falje kerko po ska jo
Nese ke deshir te fundit fol me shpejt skam koh

Ref.
I kom I kom
I kom I kom I kom
I kom I kom I kom I kom I kom I kom I kom (2 here)
Per ty tgjitha
Plumat Plumat

WHO'S THE G NOW

WHO'S THE G NOW

YOU'RE THE BITCH NOW

YOU'RE THE BITCH NOW

Teksti: Zaimina Vasjari
Music: Stine Records
Video: Max Production


Ky tekst u dërgua nga  Annonim




Më Shumë Këngë Nga Zaimina Vasjari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet