TEKSTESHQIP

Zaimina Vasjari
Pa Ty
Lyrics

Ti me the dikur
se pa mua ti se ke te lehte
enderr iluzion.dhe mendova asgje s'shkon fola me vetmine
sa harrova qe jeta vazhdon
por i hapa syte dhe e pash se ti s'egjikston

Ref:
ja ku jam pa ty tani
ja ku jam se se une dua
ja ku jam tani kujtoj
dhe pa ty di te jetoj
2x

m'veti nje vizion
me kete dashuri une kam mesuar
kam se ta kujtoj
prej asaj nuk perfitoj

lotet qe dikur
ti mi more kur si meritoje
di tani kerkoje te me thesh atje ku s,shkon

Ref:
ja ku jam pa ty tani
ja ku jam se se une dua
ja ku jam tani kujtoj

DËRGOI:
INFO
Për melodinë dhe për tekstin është kujdesur Gjergj Jorgaqi, teksa autor i orkestrimit është Gramoz Kozeli.