Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zana Ahmetgjekaj - Për Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

U bera hene e thash te vij e te ndriqoj u bera diell shpirtin tend te ftoht ta ngroh u bera yll qe drit te bej nga do ti t'shkon u bera gjithqka qe njeriut i duhet te dashuron(2x)

E kur degjova nje ze tek fliste me embelsi sa shum e doja e deshiroja ta degjoja pa mbarim
ky ze papritur nis e zbehej i mekur kthehej ne largesi e etur kerkoja pas tij vrapoja ta degjoja perseri .. per ty per ty dhe qiellin lart un e takoj per ty dhe veten time e harroj per ty e ruaj enderren luftoj urrejtjen per ty dhe qiellin lart e takoj per ty dhe veten time e harroj per ty e ruaj enderren luftoj urrejtjen dhe nuk dorezohem per ty jetoj qdo qast fjalet ti degjoj shpirti im te dashuroj

E kur degjova nje ze tek fliste me embelsi sa shum e doja e deshiroja ta degjoja pa mbarim
ky ze papritur nis e zbehej i mekur kthehej ne largesi e etur kerkoja pas tij vrapoja ta degjoja perseri .. per ty per ty dhe qiellin lart un e takoj per ty dhe veten time e harroj per ty e ruaj enderren luftoj urrejtjen per ty dhe qiellin lart e takoj per ty dhe veten time e harroj per ty e ruaj enderren luftoj urrejtjen dhe nuk dorezohem Per tyy..!.


Ky tekst u dërgua nga  albinnaZana Ahmetgjekaj
Publikimi: 17/06/2006
Festivali: Polifest 2006
Teksti: Yllka Kuqi
Orkestrimi: Butrint Bicurri


Zana Ahmetgjekaj - Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty".
3. Video është e këngës "Për Ty", por nuk këndohet nga Zana Ahmetgjekaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Zana Ahmetgjekaj:


Komente 0