Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zanfina, Rikthehet Videoklipi Në Youtube


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[20-07-2015]
Këngëtarja Zanfina Ismaili kishte publikuar javën e kaluar videoklipin e saj më të ri "Nuk po të shoh", por që mesa duket disa probleme kanë bërë që të fshihet nga youtube edhe pse kishte marrë 100.000 klikime.

Por kënga e publikuar sot në youtube është ndryshe nga ajo tjetra që dëgjuam në fillim, kjo për arsye se një pjesë e saj ishte e blerë nga bullgarët dhe edhe pse i është rezervuar e drejta ata shlyen videoklipin e saj në youtube.

Por Zanfina ka bërë tashmë një zgjidhje, ajo ka ka ndryshuar një pjesë të këngës duke futur në të kështu këngëtarin Labinot Rexha, me këtë rast ajo ka ndërruar krejtsisht këngën duke e kthyer edhe në bashkpunim.

 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Zanfina - Nuk Po Të Shoh (Feat.Labinot Rexha) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet