TEKSTESHQIP

Zef Beka & Merita Sahiti
Moj Toke Shipnije
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Toke Shipnije" kënduar nga Zef Beka & Merita Sahiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Është për tu duartrokitur fakti që ky produkt muzikor finalizohet para publikut i plotësuar me një klip muzikor, për produksionin e të cilit u kujdes Fenix Studio. Ky videoklip u publikua më 3 Mars 2023. Autor i tekstit është Abaz Selmani, ndërsa arranzhimin e përgatiti Sami Hoxha.