TEKSTESHQIP

Zenel Doli, Shkelzen Jetishi & Shqipe Kastrati
Buken Xixëllonja
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Buken Xixëllonja" kënduar nga Zenel Doli, Shkelzen Jetishi & Shqipe Kastrati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.