A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zeqe Kuqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Deçan 
  • Mosha:
  • 65 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Zeqe Kuqi është një këngëtar i njohur. Që i ri kishte filluar të këndojë. Kishte lindur si këngëtar nga shoqëritë kulturore artistike. Këndon bukur dhe zëri i tij taman përshtatet me zhanrin që këndon. Është ky Zeq Kuqi, këngëtari që vjen nga qyteza e Deçanit. Këngën e ka në shpirt, por për profesion ka mantelin e bardhë. Ai është specialist i mjekësisë. Punon si kardiolog. Thotë se këngën dikur e kishte hobi, kurse sot i është bërë pjesë e jetës së tij. Ai jeton në Gjakovë dhe ësh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

I ati i

Vali Kuqit

I ati i

Yllka Kuqit

Shto profile

zyrtare

Zeqe Kuqi


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Xhevat Kelmendi

Enver Petrovci

Ejup Rexha

Met Sadiku

Shaip Bytyqi

Shkelqim Beshiri

Qerim Sula

Haxhi Maqellara

Qazim Beka

Agim Tejeci


Tags: Zeqe Kuqi, Zeqe Kuçi, Zeq Kuqi, Zeqe Kuci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019