A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

2Ton - Zemra Jem  (Feat. Labi)


Choose star rating

Rating:  3.6 / Votes cast:  11

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/06/2018

2018-06-09T13:00:04

Featuring

Labinot Tahiri (Labi)

Lyrics:

2Ton

Lyrics:

Ghulo

Music & Arrangement:

Darko Dimitrov

Video Production:

MAX Production


[2TON]:
Eyy
Nuk kam faj faj faj faj
Nese shkon ki mu kthy pastaj aj
Ti menon po nuk don si un aj aj
E kupton, e kupton ma von
Kur vi me deputetin e dridhim edhe shtetin
E dini qa bojm ktu kur jem me njoni-tjetrin
Po t'thom ani ani ani
Qysh t'don ti ja bojm
Mos um thuni tani tani
Pse lidhjat ndryshojn

[LABI]:
Zemra per ty po rreh
Per ty kam ndje si asnje tjeter
Un per ty e di
Se ti me don, dashni e vjeter

[REFRENI (LABI)]2x:
Ani ani mos thuj tani
Zemra jeme ku ke mbet
Ani ani t'bjen n'men tani
Kush t'ka pas gjithqka ne jete

[2TON] 2:
E di ki me vet, ki me vet
Se ku kom mbet un
Nese t'shoh ti e din
Qysh pershendetum
S'kisha menu shum
Nuk t'kisha lan vetem
Per ty kom menu gjith jeten
Si me t'pas, si me t'pas
Afer e ndjej un
Du me t'dasht si at'her
Ty qysh t'kom dasht shum
Per ty zemra m'rreh
Edhe pse sun po t'gjej kerkun
Per ty kom menu gjith jeten

[LABI]:
Zemra per ty po rreh
Per ty kam ndje si asnje tjeter
Un per ty e di
Se ti me don, dashni e vjeter

[REFRENI (LABI)]2x:
Ani ani mos thuj tani
Zemra jeme ku ke mbet
Ani ani t'bjen n'men tani
Kush t'ka pas gjithqka ne jete


Lyrics submited by Defroe-Cards (2)

2018-07-03 12:53:27
Ani ani mos thuj tani
Zemra jeme ku ke mbet
Ani ani t'bjen n'men tani
Kush t'ka pas gjithqka ne jete
U krijua nga Rina 2018-06-11 09:38:53
Kur vi me deputetin
E dridhim edhe shtetin...
E dini qka bohet ktu
Kur jem me njoni-tjetrin

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019