TEKSTESHQIP

2Ton
Imagjinatë
Lyrics

Ti qysh nihesh kur e din sjom anej mo
Ti qysh nihesh kur em shkrun e s ti kthej mo
A kom bo a nuk kom ba per ty lej mo
Le-le leje mo, leje mo

Krejt senet kohes leja
Dashnia le sheja
Zemren tjeter kujt theja te une mos eja
Ti je shum e fsheht, un e di qysh e tek
Ti menon qe kthehna back
Hi syve sun em qet

Ref.
Une me ty nuk kom ma as inat
Ma nuk t du as per ni nat
Ma nuk t du as per ni nat
Ma nuk mujna na dy mu pershtat
As edhe n imagjinate
As edhe n imagjinate

E di ka me ik ni koh
Kan me ik do vjet
Nuk harrohna leht jo
Nuk harrohna leht
T kom than dikur ki mu kthy
E u ktheve shpejt
Amo kom ndryshu krejt
Kom ndryshu kejt

E numri jem u ndrru
E dhuratat jan gju
Nuk ki as ku mem pa
Nuk din as mu mem shkru
Nuk ki as kon me vet
Kon e vet ti per mu
E qe nuk kthehna ma
Ti kurr se ki besu

Ref.
Une me ty nuk kom ma as inat
Ma nuk t du as per ni nat
Ma nuk t du as per ni nat
Ma nuk mujna na dy mu pershtat
As edhe n imagjinate
As edhe n imagjinate

DËRGOI:
INFO
Shumë po e prisnin dhe më në fund pritja mbaroi, sepse ky materiali muzikor përcillet tek publiku i përpunuar shumë bukur me videoklip, video produksionin e të cilit e përgatiti XL Films. Videoklipi u publikua më 8 Shtator 2023. Muzika e këngës vjen e kompozuar nga vetë artisti, për fjalët e këngës janë përkujdesur 2Ton & Ghulo, ndërsa produksioni në studio është një krijim nga Nego.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200