Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Emini - Nanës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me sy të shkruar
Shikimin flori
Çdo prekje me duar
Ngërthen dashuri veç ti

Ti je shtylla ime
Fortesë e pathyer
Nuk të rrëzon asnjë barrë

E prirur për gëzime
Ti nëna ime
Shëron çdo të ligë e çdo plagë

Nanë e imja nanë
Të dua përjetë ty pranë
Nanë oj nanë
Ti që më fale krahë

Në tokë si parajsa
Ti kur kalon
E ndritur si hana
Si nana kush përqafon

1000 vëllime
Plotë me kujtime
Kemi shënuar ne bashkë
Janë vetëm thërrime
Për ty nana ime
Ti me një engjëll më ngjan
Adelina Emini
Publikimi: 08/03/2021
Muzika: Florent Boshnjaku
Teksti: Lindon Berisha
Video Produksioni: Imagine Films
Styling: Teuta Matoshi Duriqi
Mua & Hair: Sellma & KaciAdelina Emini - Nanës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nanës".
3. Video është e këngës "Nanës", por nuk këndohet nga Adelina Emini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Emini:


Komente 0