Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Ismaili - Uragan Çohen Krenaret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Uragan Çohen Krenaret".
3. Video është e këngës "Uragan Çohen Krenaret", por nuk këndohet nga Adelina Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Ismaili - Uragan Çohen Krenaret  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Muzika & Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Teksti:

Adelina Ismaili

Këngë e albumit:

"Best Of Adelina Ismaili"

Këngë e albumit:

"S'jam Sex Bombë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1998

1998-11-30T23:00:00+00:00Gjithmon sy loti kam mbajt,qe ta shoh Kosoven te lire..por prej sodit per armiqt plumbin n'ball e jo n'pansir.
Paloj plumbat nje nga nje per armiqt te flliqt te vjeter
plumb do tbahem e tju hidhem nlule t'ballit si kulqeder
plumb do tbahem e tju hidhem nlule t'ballit si kulqeder

ref
Me dy bomba,me dy gishta dot luftoj siq eshte tradita..
Flake e zjarr dot digjet toka
shkaut pushken ja gerrdita..

urtia,qendresa dhe krenaria,lufta,drejtsia,dhe Kosova nan..jane pjes e shqipes dy krenshe nuk ka kush qe mund ti ndan

JO as bomba automike nuk na ndan nga pavarsia Uragan qohen krenaret ta shohim se qeshte liria...
Me snajperk qelloj armikun m'u atu ne lule tballit ,le ta din pra e gjithbota se kosova eshte e shqiptaris..

ref
Me dy bomba,me dy gishta dot luftoj siq eshte tradita..
Flake e zjarr dot digjet toka
shkaut pushken ja gerrdita..

urdia,qendresa dhe krenaria,lufta,drejtsia,dhe Kosova nan..jane pjes e shqipes dy krenshe nuk ka kush qe mund ti ndan


Ky tekst u dërgua nga  dardana
Më Shumë Këngë Nga Adelina Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë