Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Fati Jem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ku mi le
Premtimet ku mi le
Jena nda
S'je kon fati jem

Sille ka dush ti sille
Fund i dhe ksaj dashnie
Vuje vuje me lot
Vjen me kerku ti falje
Per cdo dite nga nje faje
Kinse ke ndryshu sot

Me shiko ne sy dhe qaj
Lotet shpirt une do i mbaj
Thuja edhe asaj, asaj, asaj, asaj
Sa te kem jete s'ta fal
Peng ne shpirt ty kam me t'majt
Thuja edhe asaj, asaj, asaj, asaj

Ku mi le
Premtimet ku mi le
Jena nda
S'je kon fati jem

Syt e mi s'kan me t'pa mo
N'dhomen ton s'ka me u ni zo
Hajde tash se u kry
Cka e kalum ti harro
Rrugen ton vet ti vazhdo
Copa copa jam thy

Me shiko ne sy dhe qaj
Lotet shpirt une do i mbaj
Thuja edhe asaj, asaj, asaj, asaj
Sa te kem jete s'ta fal
Peng ne shpirt ty kam me t'majt
Thuja edhe asaj, asaj, asaj, asaj

Ku mi le
Premtimet ku mi le
Jena nda
S'je kon fati jem
Adelina Tahiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/02/2023
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 20
Muzika: Anxhelo Koci
Teksti: Petro Xhori
Orkestrimi: Xhumill (Xhulio Milloshi)
Video Produksioni: MAX Production
Mix Master: Xhulio Milloshi
M.U.A: SageriAdelina Tahiri - Fati Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fati Jem".
3. Video është e këngës "Fati Jem", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 0