Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adriani Dhe Floriani Urinojnë Në Hapësirë Publike!

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
[24-10-2015]
Konsiderohet si treshja fantastike nga Maqedonia. Janë Adriani, Floriani dhe Lindoni që me këngët e tyre po vazhdojnë të jetë “in” në skenën muzikore shqiptare.

Por duket se atyre nuk “ua mbanë shumë”. Në një fotografi të postuar në rrjetet sociale nga Jetmir Agaj, që të katërtit urinojnë në hapësirë publike.

Jo vetëm që këtë punë nuk e kanë bërë në ndonjë skaj të rrugës, por krejt për “ledinë” dhe atë duke i ujitur disa pisha që i kanë përpara, transmeton Republika.info.

Kujdes djema, këto akte janë të dënueshme dhe jo fort popullore.
 (Indeksonline)Komente mbi këtë artikull


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet