A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Adrian Gaxha - Kjo Zemër  (Feat. Florian Beqiri)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  732

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/06/2013

2013-06-23T13:02:43

Featuring

Florian Beqiri

Video Produksioni:

Entermedia

Këngë e albumit:

"20 Hite Albatrade Plus"

Këngë e albumit:

"Top Hite Albatrade"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013
[Adrian Gaxha:]
Sa bukur era flokët ty ti ledhaton
du ti prek me dorë, du ti ledhatoj
me ty zemër koha sa shpejt na kalon
sa shpejt na kalon
sa shpejt na kalon
ta kisha vetëm një mundsi
ta zgjidhja vetëm një deshirë
të jesh e bindur zemër ti
dëshira ime e fundit je ti...

[Floriani 2x:]
Kjo zemër vetëm për ty troket, ty troket
kjo zemër pa ty ndalet krejt
kjo zemër vetëm për ty troket, ty troket
pa ty nuk ka jetë

[Adrian Gaxha:]
Shenjën që e kam në dorë
nuk dua që ta fsheh
nuk dua të mërzitet
nuk dua ta vërej
për të jam i gatshëm të shkoj dhe në ferr
nuk mendoj 2 herë
nuk mendoj 2 herë
të kisha vetëm një mundsi
ta zgjidhja vetëm një deshirë
të jesh e bindur zemër ti
dëshira ime e fundit je ti...

[Floriani 4x:]
Kjo zemër vetëm për ty troket, ty troket
kjo zemër pa ty ndalet krejt
kjo zemër vetëm për ty troket, ty troket
pa ty nuk ka jetë


Ky tekst u dërgua nga herolinda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019