Më mbaj mend (për 1 muaj)


Afërdita Dreshaj - Topless

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Topless".
3. Video është e këngës "Topless", por nuk këndohet nga Afërdita Dreshaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Afërdita Dreshaj - Topless  (Feat. Agon Amiga)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60

Muzika:

Blero

Teksti:

Agon Amiga

Teksti:

Dastid Latifi

Video Produksioni:

ASHA

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 15

Komente

7 🔥

Featuring

Agon Amiga

25/07/2015

2015-07-25T18:10:35+00:00Aferdita:
eee aaa ama ni minut ama ni minut
eee aaa ama mos u ngut ama mos u ngut
se je ngat topless
I see myself gettin' topless
I see myself gettin' topless
e boj hot, gettin' topless
le te dalin fjalt qe pi kallin
aferditen jo jo sun e nalin
le te dalin fjalt per kit djalin
amigen jo jo sun e marrin

me ty po e shoh veten topless
topless topless
me ty po e shoh veten topless
topless topless

Agon Amiga:
le te dalin fjalt per ket djalin
amigen jo sun e nalin
express e shoh veten topless
kur une jam perpara e ti n'mes
spo't ves veq ni gjest po ta pres
njo tjeter po ta shes ti
e din sa jam i dhezt
qka nese t'lyj pak me vaj
une e ti bashk nuk ka
kerkun ma high krejt e din kush
jan ata s'jon si na jo s'jan
kerkah mos thuj nuk e dita une
aferdita na i nalim dritat
kur bajana sene te pista lej
le te folin per kryesorin
une jam regjisori nuk ta jepi rolin

Aferdita:
me ty po e shoh veten topless
topless topless topless
me ty po e shoh veten topless
topless topless topless
po e shoh veten topless topless
po e shoh veten topless topless


Ky tekst u dërgua nga albina&erzana&anita
Më Shumë Këngë Nga Afërdita Dreshaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet