Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Demaku - Lotë Dashurie (Feat. Dona Janova)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Aferdita:
Te kujtoj Bija ime Diten epar t'jetes
Tshikoj sot si e ke Boten para vetes
Ah sa shpejt u rrite nga prehri mu hoqe
sot ne kengen time ti mu bere shoqe

Dona:
Deshirat femirore sa her me kan rrembyer
Shpesh mi ke ndalur e sme ka pelqyer
por fjalet e tua qe mi ke then n'prer
ne rruget e jetes ma kan hap gjdo der (2x)

Ref:Aferdita:
Mallengjehem - Lot dashurie mrrjedhin ne sy
fale nderohem te perendija qe me fali nje vajz si ty

Dona:
Mallengjehem - Lot dashurie mrrjedhin ne sy
A mundem oj nan ti dal ndonjeher
borxhit qe kam per ty

Aferdita:
Gjithmon kshilla ime ishte ligj per ty
Gjitha tmirat shumfish tash mi ke shperbly
Nga do shkon e kthesh jam pa prenga e halle
zemra e nje nane sdo urat ma tmadhe

Dona:
Rruget e kesaj bote ti mi ke mesuar
Cilla esht e drejt e cilla e gabuar
Dhe fjala mos nga ti esht e art
Fal gjdo fjale tende sot mbaj koken lart

Ref:Aferdita
Mallengjehem - Lot dashurie mrrjedhin ne sy
fale nderohem te perendija qe me fali nje vajz si ty

Dona:
Mallengjehem - Lot dashurie mrrjedhin ne sy
A mundem oj nan ti dal ndonjeher
borxhit qe kam per ty (2x)


Ky tekst u dërgua nga GetoarbaAferdita Demaku
Featuring: Dona Janova
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/07/2016
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Teksti: Milaim Islami
Orkestrimi: Nexhat Mujovi (Wirusi)
Video Produksioni: MAX Production


Aferdita Demaku - Lotë Dashurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lotë Dashurie".
3. Video është e këngës "Lotë Dashurie", por nuk këndohet nga Aferdita Demaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aferdita Demaku:


Komente 0