TEKSTESHQIP

Aferdita Demaku, Dona & Pimi Janova
Dite E Gzume
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dite E Gzume" kënduar nga Aferdita Demaku, Dona & Pimi Janova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 14 Qershor 2022, Aferdita Demaku, Dona & Pimi Janova publikojnë videoklipin "Dite E Gzume". Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction.