A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Aida Doçi - A Je Mire


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  167

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/10/2016

2016-10-16T15:10:02

Muzika & Teksti:

Fatmir Muja

Orkestrimi:

Nexhat Mujovi (Wirusi)

Video Produksioni:

Imagine Films


2x:
U dridh nje zemer
pikoi nje lot
nje ze i njohur thirri o zot
e ktheva koken te pash befasisht
une e ti u ndam dikur gabimisht

Takimi pas ndarjes ishte i veshtir
pa dashje te pyeta: "Si je? A je mir?"

REF. x2:
A je mire?
jo mire nuk jam
gjithqka m'ke dhan
pa dashni mke lan

A je mire?
jo jo mire nuk jam
gjithqka m'ke dhan
pa dashni mke lan 2x

2x:
Nga ndarja jone kaloj nje jete
por mbrenda shpirtit ti kishe mbet
zemrat qe duhen nuk ndryshojn kurr
un e ti u ndjem njesoj si dikur

Takimi pas ndarjes ishte i veshtir
pa dashje te pyeta: "Si je? A je mir?"

REF. x2:
A je mire?
jo mire nuk jam
gjithqka m'ke dhan
pa dashni mke lan

A je mire?
jo jo mire nuk jam
gjithqka m'ke dhan
pa dashni mke lan 2x


Ky tekst u dërgua nga hana   fjollatetovaKartolina (3)

U krijua nga elmedina 2019-06-09 16:12:43
Takimi pas ndarjes
ishte i vështirë
Pa dashje të pyeta:
Si je? A je mirë?
2018-01-15 14:01:11
U dridh nje zemer
pikoi nje lot
nje ze i njohur thirri o zot
e ktheva koken te pash befasisht
une e ti u ndam dikur gabimisht
2017-11-18 19:05:19
Nga ndarja jone kaloj nje jete
por mbrenda shpirtit ti kishe mbet
zemrat qe duhen nuk ndryshojn kurr
un e ti u ndjem njesoj si dikur

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019