Më mbaj mend (për 1 muaj)


Albatrit Muqiqi - Fotografi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fotografi".
3. Video është e këngës "Fotografi", por nuk këndohet nga Albatrit Muqiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Albatrit Muqiqi - Fotografi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Bini Nebihu

Teksti:

Fadil Topalli

Video Produksioni:

XL Films

Komente

Asnjë Koment

23/11/2019

2019-11-23T16:00:10+00:00Kte nate,ti frymen ma ndale
se di ku ti gjej une fjalet
sa te doja ty,Zoti e di
ah sa me lendoi
i fundit takim.

REFRENI
Vec n fotografi,po cmallem me ty
zemren ta kam fal,e ti zemren ma ke thy (x2)

Pa ty,po jetoj u vetem
dashni ato fjale ku mbeten
e ku je tani,jo nuk e di
me shume se vetes te besoja ty.

REFRENI
Vec n fotografi,po cmallem me ty
zemren ta kam fal,e ti zemren ma ke thy(x3).


Më Shumë Këngë Nga Albatrit Muqiqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet