Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alberie Hadergjonaj - Pa Te Nuk Mundem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Te Nuk Mundem".
3. Video është e këngës "Pa Te Nuk Mundem", por nuk këndohet nga Alberie Hadergjonaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alberie Hadergjonaj - Pa Te Nuk Mundem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Muzika & Teksti:

Nurteel

Orkestrimi:

Edlir Begolli

Video Produksioni:

MAX Production

Komente

Asnjë Koment

18/04/2019

2019-04-18T16:00:09+00:00Endrrat qe mi fale
Prap mi ke marr
Te deshta me zemer
Ti vetem me fjal

Tash u bo shum koh
nuk kam me as gjum
bashk kur ishim me se miri
ti i dhe fund

REF. x2:
Iku dhe keq ai me la
N'ket jet per mu ishte gjithçka
Po du me dije me ja ba
Pa te nuk mundem hiç
Nuk mundem jo...

Me dit sa jam merzit
Prap tek un ishe kthi
Da dashje na ke lendu edhe
Veten edhe mu

Tash u bo shum koh
nuk kam me as gjum
bashl kur ishim me se miri
ti i dhe fund

REF. x2:
Iku dhe keq ai me la
N'ket jet per mu ishte gjithçka
Po du me dije me ja ba
Pa te nuk mundem hiç
Nuk mundem jo...

Kartolina (2)

10
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Alberie Hadergjonaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet