TEKSTESHQIP

Albërije Hadërgjonaj
Pa Te Nuk Mundem
Lyrics

Endrrat qe mi fale
Prap mi ke marr
Te deshta me zemer
Ti vetem me fjal

Tash u bo shum koh
nuk kam me as gjum
bashk kur ishim me se miri
ti i dhe fund

REF. x2:
Iku dhe keq ai me la
N'ket jet per mu ishte gjithçka
Po du me dije me ja ba
Pa te nuk mundem hiç
Nuk mundem jo...

Me dit sa jam merzit
Prap tek un ishe kthi
Da dashje na ke lendu edhe
Veten edhe mu

Tash u bo shum koh
nuk kam me as gjum
bashl kur ishim me se miri
ti i dhe fund

REF. x2:
Iku dhe keq ai me la
N'ket jet per mu ishte gjithçka
Po du me dije me ja ba
Pa te nuk mundem hiç
Nuk mundem jo...
INFO
U mendua edhe për teleshikuesit, ndaj projekti përcillet i kompletuar në sferën vizuale me një videoklip, i cili u krijua nga MAX Production. Ky videoklip u publikua me datë 18 Prill 2019. Muzika dhe teksti u punua nga Nurteel, teksa kënga u orkestrua nga Edlir Begolli.
Renditja:
Top 200