Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albina Burrniku & Xheta - Du Me T'nem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

pas nje viti u takum
paske gjjet dashni te re
qysh ti mujte mem harru
kush te deshti deri deri dje

A ke sy a je tum pa
qysh jam ter e qysh jam tha
sjam i lumtur ne dashni
me denoj zoti per ty

du met nem po nuk po muj
sat kam dasht hala po vuj
a u knaqe qe u ndam krejt
Zotit ja kam lan

Mos em nem jo mos em nem
edhe mu zemra pom dhem
e pranoj qe kam gabu
por me lot e kam pagu

Koft e mrama kjo dashni
smuj me dasht kerkon sa ty
spom len zemra ty met nem
ka met nxan ka met nxan ty haku jem

a mbeson diqka met than
100 her jam ba pishman
qysh me mujt kohen me kthy
me u ba bashk apet me ty

REF...x2
Albina Burrniku & Xheta
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/03/2021
Teksti: Abaz Selmani
Orkestrimi: Agon Neziri
Video Produksioni: RGB Entertainment


Albina Burrniku & Xheta - Du Me T'nem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Du Me T'nem".
3. Video është e këngës "Du Me T'nem", por nuk këndohet nga Albina Burrniku & Xheta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albina Burrniku:


Komente 0