Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Aleksandër Gjoka - Jeta Ime  (Feat. Stefi Prifti & Endri Prifti)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

02/12/2016

2016-12-02T18:54:00

Featuring

Stefi Prifti

Featuring

Endri Prifti

Teksti:

Pandi Laço
[REF.:]
Je jeta ime X2
se jeten time mbi supe mbaj...

[Aleksander Gjoka:]
Eca gjate dhe ndalova
ktheva syte ne jeten pas
gota bosh ndoshta mijera
shume muzike per pak para

[Endri Prifti:]
neper bote mata rruget
Here I vetem neper nate
Sa shume vajza kam takuar
per secilen kam nje varg

[REF.:]
Je jeta ime X2
se jeten time mbi supe mbaj...
Je jeta ime X2
se jeten time mbi supe mbaj...

[Stefi Prifti:]
Ndonjehere jam rrezuar
se nje grusht jeta ma dha
prap u ngrita dhe vazhdova
te ngjit shkallet nje nga nje

[Endri & Aleksander Gjoka:]
Dhe kur vdekja mu shfaq perballe
nje rruge tjeter fati ma la
dhe kur fama me ka pushtuar
kam besuar nuk jam star

[REF.:]
Je jeta ime X2
se jeten time mbi supe mbaj...
Je jeta ime X2
se jeten time mbi supe mbaj...


Ky tekst u dërgua nga  llakokallo
Më Shumë Këngë Nga Aleksandër Gjoka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet