Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alida - Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Larg".
3. Video është e këngës "Larg", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Alida - Larg (Feat. Grazia)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Muzika:

Alban Arifi

Teksti:

Alida

Teksti:

Stine

Komente

Asnjë Koment

01/12/2018

2018-12-01T17:00:01+01:00Me zemer te thyer
Me shpirt te plagosur
Dhe pse ne faj ti
Mbas teje jam marrosur
E di qe gabuam
E dim te dy gabuam
Por shpirt per ty
Nga brenda une po vuaj

Ref:
Sa me larg te jem
Me ty dua te jem
Sa me larg te jesh ti
Do te duhemi ne te dy

Te prita te prita
Jo kurre nuk u merzita
Veq me shpres jetova
Se shume une dashurova
E di ke gabuar
Te dy ne gabuam
Por ne shpirt per ty
Nga zemra une po vuaj
Ref:
Sa me larg te jem
Me ty dua te jem
Sa me larg te jesh ti
Do te duhemi ne te dy

Sa me larg te jem
Me ty dua te jem
Sa me larg te jesh ti
Do te duhemi ne te dy

Muzika: Alban Arifi
Teksti: Alida & Stine

Ky tekst u dërgua nga Edona
Më Shumë Këngë Nga Alida:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë