Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Sulku & Ina Sulku - Dashuria

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria".
3. Video është e këngës "Dashuria", por nuk këndohet nga Altin Sulku & Ina Sulku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Altin Sulku & Ina Sulku - Dashuria  (Feat. Meti)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Komente

1 🔥

Featuring

Meti (Muhamet Berbatovci)

27/07/2013

2013-07-27T20:57:11+00:00dashuria eshte e vjeter
degjoni o miqte e mi
galie ka vene pengesa
kete e quaj dhashuri

(Ina)
perseri ndjehem vetem si cdo nat
motivi je ti genjeshtrat s kane kufij

(Altin)
degjoje zemren ti asgje nuk ka rendesi ska rendesi

(refreni)(2x)
dashuria eshte e vjeter
degjoni o miqte e mi
galie ka vene pengesa
kete e quaj dashuri


Ky tekst u dërgua nga klea
Më Shumë Këngë Nga Altin Sulku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet